کنسول آنتی ویروس امسی سافت، مدیریت و نظارتِ ابری امنیتِ شبکه

یک کنسول تحت وب، ابری، کاملا رایگان و با کاربری آسان برای مدیریت آنتی ویروس های تحت شبکهِ سازمان تان، خودتان و یا مشتریان تان.

صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه، واکنش سریع تر

مُدرن مدیریت کنید.

با کنسول های پُردردسر، نیازمند آموزش و دارای بی شمار حداقل های سخت افزاری و نرم افزاری در آنتی ویروس های سُنتی، خداحافظی کنید.

کنسول آنتی ویروس امسی سافت

کنسول آنتی ویروس امسی سافت، کارِ کمتر، بازدهی بیشتر

کنسول آنتی ویروس امسی سافت، مدیریت مسائل امنیتی شبکه را به سطح جدیدی از سادگی رسانده است. بدون نیاز به حضور فیزیکی، تمامی سرورها و کلاینت های شبکه را به راحتی و از طریق یک پنل تحت وب و ابری مدیریت کنید. این کنسول از طریق تمامی مرورگرها و در همه سیستم عامل ها در دسترس است. بدون هیچ محدودیتی، در هر زمان و هر جا، وضعیت امنیتی شبکه خود را مانیتور کنید. ریموت (Remote) مدیریت کنید، تمام وقت نظارت کنید.

ویژگی های برجسته کنسول ابری آنتی ویروس امسی سافت

مدیریت حفاظت

قلب تپنده امسی سافت، گاردهای حفاظتی قدرتمند آن است و در بالاترین سطح تکنولوژی صنعت آنتی ویروس قرار دارد. کنسول آنتی ویروس امسی سافت به شما این امکان را میدهد که گارد های حفاظتی امسی سافت را مدیریت کنید و تنظیمات خاص خود را برای آنها اعمال کنید.

خط مشی (Policy)

هر شبکه و سازمانی، خط مشی خاص خود را نیاز دارد. با کنسول آنتی ویروس امسی سافت، شما میتوانید از طریق یک منوی اختصاصی، خط مشی کلی سازمان خود را پیاده سازی کنید. همچنین آنها را گروه بندی کنید و حتی بصورت اختصاصی برای یک دستگاه خاص، اعمال کنید.

پیکربندی ابتدایی

پیکربندی اولیه و نصب آنتی ویروس ها در بستر شبکه هرچقدر سریع تر و ساده تر انجام شود، چتر امنیت سریع تر بر فراز شبکه و سازمان شما مستقر خواهد شد. در کنسول مدیریت ابری امسی سافت، این مراحل در سریع ترین و مینیمال ترین روش ممکن طراحی و پیاده سازی شده است.

گزارش های مدیریتی

گزارش ها به مدیران کمک میکند که بررسی های دقیق تری از وضعیت شبکه داشته باشند و تصمیمات بهینه تری در آینده اتخاذ کنند. در کنسول آنتی ویروس امسی سافت، شما میتوانید انواع گزارش ها در قالب های مختلف و از طرف مختلف آماده و دریافت کنید.

Forensic Logs

امسی سافت گزارش های دقیقی را از دستگاه های شما با حفظ حریم خصوصی شما و سازمان تان، ثبت و حفظ میکند. شما میتوانید با بررسی گزارش های دریافتی، دید وسیع تری نسبت به وضعیت شبکه و سازمان خود داشته باشید.

اسکن و پاکسازی

اسکن دوره ای یکی از ابزار های ضروری برای امنیت شبکه و دستگاه های شماست. با کنسول مدیریت ابری امسی سافت، پیاده سازی انواع مختلف اسکن روی دستگاه ها و سفارشی کردن تنظیمات آنها براحتی امکان پذیر است.

حریم خصوصی

در امسی سافت هیچ چیز به اندازه حریم خصوصی کاربران دارای اهمیت و الویت نیست. کنسول مدیریت ابری امسی سافت به شکلی طراحی و پیاده سازی شده است که حریم خصوصی کاربران در نهایت محرمانگی و امنیت است.

پنل حوادث پیشرفته

پنل حوادث در کنسول آنتی ویروس امسی سافت، گزارش های مفصل و دقیقی را در ارتباط با رخدادهای مشکوک شبکه شما ثبت و ارائه میکند. سیستم EDR امسی سافت یکی از بهترین های صنعت است.

پهنای باند بهینه

با استفاده از تکنولوژی Traffic relay، پهنای باند شبکه خود را بهینه کنید. بروزرسانی ها را بدون اتلاف پهنای باند اینترنت خود دریافت و نصب کنید. هم در پهنای باند صرفه جویی کنید و هم در پول سازمان تان.

نیم نگاهی به کنسول آنتی ویروس امسی سافت، مدیریت ابری و تحت وب

تمام آنتی ویروس های خود را از طریق یک داشبورد واحد، گرافیکی، ساده و جذاب مدیریت کنید. هشدارها را بررسی کنید و در سریع ترین زمان، بهترین پاسخ را به آنها بدهید. وضعیت بروزرسانی ها را مدیریت کنید. اسکن های دوره ای انجام دهید و همه امور را در دست بگیرید.

پیکربندی اولیه کنسول آنتی ویروس

پیکربندی اولیه سریع و ساده

در کمتر از چند دقیقه، ویژگی های کلی Workspace خود را پیکربندی کنید و با دریافت توکن اختصاصی، فرآیند نصب را فقط با یک کلیک به اتمام برسانید. کنسول آنتی ویروس امسی سافت، تلاش خود را برای نهایتِ بهینه سازی و ساده کردن مراحل انجام داده است. همه چیز در اختیار شماست. همچنین کنسول مدیریت ابری امسی سافت از سرویس اکتیودایرکتوری و نصب GPO/ MSI بطور کامل و بی نقص پشتیبانی میکند.

مدیریت و نظارت بی وقفه

خط مشی (Policy) اختصاصی شبکه و سازمان خود را به صورت کلی و جزئی بر روی آنتی ویروس ها اعمال کنید. همه ابزارهای مورد نیاز، در اختیار شماست. اسکن های دوره ای تنظیم کنید. زمان و نحوه بروزرسانی ها را تعیین تکلیف و اعمال کنید. چارچوب اختصاصی خود را برای لایه های حفاظتی آنتی ویروس ها پیکربندی کنید. همه دستگاه های ویندوزی شما در بستر شبکه تان، در کنترل شما هستند. کافیست تغییرات و بروزرسانی ها خود را اعمال کنید، کمتر از چند ثانیه، آنها را انجام شده فرض کنید!

مدیریت و نظارت کنسول آنتی ویروس
صرفه جویی در پهنای باند با کنسول آنتی ویروس

استفاده بهینه از پهنای باند شبکه، با استفاده از Traffic relay

بهنای باند سازمان و شبکه خود را با استفاده از ویژگی Relay، بهینه کنید. در این شیوه یکی از سیستم ها به عنوان Traffic relay معرفی و پیکربندی می شود. سیستم Relay یک بار تمامی اطلاعات را از سرور امسی سافت دانلود و کَش میکند، سپس تحت شبکه محلی، در اختیار دیگر دستگاه ها قرار می دهد. سرور Relay تنها اجازه ارتباط با سرورهای امسی سافت را دارد.

هزینه کنسول مدیریت ابری امسی سافت برابر است با: هیچ، هیچ و هیچ.

کافیست حساب کاربری ایجاد کنید!

پرسش و پاسخ های احتمالی و مهم

کنسول مدیریت ابری از طریق چه آدرسی در دسترس است؟

از طریق آدرس زیر میتوانید نسبت به ثبت نام، فعال سازی و ورود به کنسول مدیریت ابری خود اقدام کنید. همچنین با مراجعه به راهنمای مربوطه میتوانید آموزش “ایجاد، فعال سازی و ورود” را دنبال کنید.

https://my.emsisoft.com

کنسول مدیریت ابری: ایجاد حساب، فعال سازی و ورود

برای استفاده از کنسول مدیریت ابری چه حداقل هایی سیستمی لازم است؟

شما برای استفاده و دسترسی به کنسول مدیریت ابری، به یک ارتباط با کیفیت اینترنت و یک مرورگر بروز در هر سیستم عاملی نیاز دارید.

آیا برای استفاده از کنسول مدیریت ابری امسی سافت حداقل های سازمانی و شخصیتی لازم است؟

کنسول مدیریت ابری امسی سافت مناسب مدیرانی است که از کنسول های محلیِ پیچیده خسته شده اند. همچنین آنها دارای یک شبکه کوچک یا متوسط ویندوزی و بروز هستند.

کنسول مدیریت ابری امسی سافت فقط برای کاربران سازمانی (شبکه) است؟

خیر، هم کاربران خانگی و هم کاربران سازمانی میتوانند از کنسول مدیریت ابری استفاده کنند.

برای استفاده از آنتی ویروس امسی سافت ایجاد کنسول مدیریت ابری الزامی است؟

در حال حاضر برای کاربران سازمانی الزامی است و برای کاربران خانگی توصیه میشود. در آینده برای همه کاربران الزامی خواهد بود.