شرکت آنتی ویروس امسی سافت تصویر

امسی سافت کیست؟

تولید بهترین و سبکترین آنتی ویروس و ضد بدافزار، همراه با کاربری آسان

اطلاعات بیشتر

ماموریت امسی سافت:

امنیت کامپیوتر های خانگی و سازمانی به حد کمال مهندسی شده باشد.
آنتی ویروس ما از کامپیوترهای شما در برابر انواع تهدیدات بدافزاری محافظت کند.
آنتی ویروس ما کارآمد، قدرتمند، محبوب و در نهایت سادگی طراحی شود.
برقراری امنیت دیجیتال کاربران با ارائه راهکارهای ساده و خلاقانه انجام شود.
ارزش های اصلی امسی سافت

ارزش های اصلی امسی سافت

 • 1.ساده

  Unobtrusive

  آنتی ویروس ما به گونه ای طراحی شده است که کامپیوتر شما را در برابر انواع تهدیدات بدافزاری محافظت کند. آنتی ویروس های پیچیده و پُر از ویژگی های بلا استفاده، عملکرد کامپیوتر را تحت تاثیر قرار داده و آن را کُند می کند.

 • 2.قدرتمند

  High Powered

  اسکنر امسی سافت از ترکیب دو موتور قدرتمند، که هرکدام بهترین های موجود در صنعت هستند، استفاده می کند. حاصل این رویکرد، یک اسکنر کارآمد با توان بالاست که عملکردی بسیار سریعتر و سبکتر از اکثر محصولات تک موتوره دارد.

 • 3.خلاقانه

  Innovative, Next Gen

  امسی‌سافت از یک رویکرد جامع و خلاقانه به نام رفتارشناسی استفاده می کند. این تکنولوژی از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات نوظهور، که هنوز توسط سیستم سنتیِ مبتنی بر امضا، شناخته نشده است، محافظت می‌کند. نظارت بر سیستم به عنوان یک اصل، در تخصص ما است.

 • 4.قابل اعتماد

  Trusted

  هر ساله بیش از یک میلیون نفر محصولات ما را دانلود می کنند و هر ساله محصولات ما از بُروز بیش از 20 میلیون آلودگی سیستمی جلوگیری می کنند. میلیون ها نفر در سراسر دنیا به محصولات ما اعتماد دارند. به گفته تحلیلگران، امسی سافت در حال حاضر بیش از 1٪ از بازار جهانی آنتی ویروس را در اختیار دارد.

 • 5.حریم خصوصی

  Privacy Conscious

  ما به مشتریان خود وفادار هستیم. اطلاعات کاربران را ردیابی نمی‌کنیم و داده‌های آن ها را برای اهداف سودجویانه به اشتراک نمی‌گذاریم. وظیفه ی ما، تنها برقراری امنیت دیجیتال کاربران است و نه چیزی بیشتر!

 • 6.جوایز

  Award Winning

  امسی سافت بطور پیوسته بالاترین امتیازات را از موسسات معتبری چون AV-Comparatives ،Virus Bulletin ،AVLab بدست آورده است. کسب جوایز متعدد، چرایی کار امسی سافت نیست، اما این موضوع تأیید می کند که آنتی ویروس ما جامع ترین حفاظت ممکن را در کنار سبُکی و کارآمدی ارائه دهد.

برخاسته از نیوزلند، مورد اعتماد تمام جهانیان

اگر به دنبال خاستگاه اصلی امسی‌سافت هستید، نخستین جرقه‌های ایجاد آن در سال 1999 شکل گرفت. زمانی که یک تروجان، دربِ CD Drive مدیرعامل شرکت ما، یعنی کریستین میرول را باز و بسته کرد و این اتفاق کنجکاوی وی را برانگیخت. در این هنگام کدهای اولیه امسی‌سافت نوشته شد. در سال 2003 پروژه‌ای که به عنوان سرگرمی آغاز شده بود، به محصول فعلی شرکت ما تبدیل شد. شرکت ما در حال حاضر با بیش از 40 نفر متخصص در حال فعالیت است. افرادی نخبه، که اغلب زمان خود را صرف دفاع از کاربران میلیونی ما می‌کنند. مبارزه‌ای در مقابله با مخرب‌ها که هرگز پایانی ندارد. امروز مقر اصلی امسی‌سافت در نیوزیلند است. اما امسی‌سافت با داشتن کارکنانی که در تمام مناطق زمانی هستند، حضور جهانی دارد. مخرب‌ها نمی‌خوابند ما نیز نخواهیم خوابید.

کشور نیوزلند، خاستگاه امسی سافت
دیدگاه تجاری امسی سافت

دیدگاه تجاری امسی سافت

امسی‌سافت بر این اصل است که با مشتریان خود به شیوه‌ای صادقانه و بر اساس احترام رفتار کند که پایه و اساسِ یک کسب و کار پایدار است. امروزه هدف بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری خصوصاشرکت های سیلیکون وَلِیدسترسی سریع به منافع مالی است، حتی اگر این سیاست به بدرفتاری با مشتری منجر شود. امسی‌‌سافت هرگز و هرگز وارد چنین بازی نخواهد شد. محصولات و راهکارهای ارائه شده ما، برای حفظ امنیت کاربران است. اگر شما از محصولات ما استفاده می‌کنید و سوالی ذهنتان را درگیر کرده است، ما اینجا هستیم تا در سریع‌ترین زمان و ساده‌ترین روش ممکن، سوال شما را پاسخ دهیم.

افتخارات کسب شده

گواهینامه ها

Microsoft Certified Partner, OPSWAT Gold Partner

جوایز متعدد

AV-Test Certified, AV-Comparatives Top Rated Product of the Year, VirusBulletin VB100, MRG-Effitas #1, COMSS.RU #1, AVLab.PL #1

جوایز انفرادی (مستقل)

Austria’s Leading Companies: First place, PCSL: AV of the year, Cyber Defense Magazine: AV of the year, ProtectStar Award, Constantinus Austria

 ٢٠١٦AV Comparatives - Top rated
٢٠١٦/٠٦AV Test - Certified
- Virus ١٠٠VB

تیم امسی سافت

 • Christian Mairoll
  کریستین مِیرول
  مدیر عامل

  بنیانگذار امسی سافت که نام برند، از حروف اول نام او گرفته شده است.

 • Davlat Aminov
  داولات آمینو
  مدیر فروش و بازرگانی

  مسئول راه اندازی و مدیریت شبکه فروش در سراسر جهان، هدف او داشتن نمایندگان فروش معتبر در همه کشورهاست. این لیست پیوسته در حال رشد است.

 • Fabian Wosar
  فابین وُسار
  مدیر تکنولوژی

  مسئول بروز نگه داشتن تکنولوژی امسی سافت و محافظت از کاربران، او عاشق امنیت و خرس قطبی است.

 • David Biggar
  دیوید بیگار
  مدیر پشتیبانی فنی

  در خط مقدم کمک به کاربران در مواجهه با تهدیدات و مشکلات نرم افزاری