نصب و فعال سازی دوره آزمایشی 30 روزهِ رایگان – ویندوز

دانلود و نصب
سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: حدود 1 دقیقه

☁ برای فعالسازی نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان، ایجاد و فعال سازی یک حساب کاربری MyEmsisoft ضروری و اجتناب ناپذیر است. در صورتی که حساب کاربری ندارید، لطفا با استفاده از صفحه “کنسول مدیریت ابری: ایجاد حساب، فعال سازی و ورود” نسبت به ایجاد و فعال سازی آن اقدام کنید.

 • ابتدا وارد صفحه MyEmsisoft خود شوید. (کنسول مدیریت ابری: ایجاد حساب، فعال سازی و ورود)
 • از طریق منوهای سمت چپ، وارد منوی Workspaces شوید.
 • در این منو، دکمه Create Workspace که در سمت چپ قرار دارد را کلیک کنید. صفحه Name your workspace برای شما باز میشود، لطفا یک نام برای آن انتخاب و تایپ کنید.
 • در مرحله بعد، یعنی بخش How many devices to protect، تعداد دستگاه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • سپس، شما باید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. مقایسه محصولات با یکدیگر
 • در پایان، نحوه مدیریت کنسول خود را تعیین تکلیف کنید. گزینه ها شامل موارد زیر هستند:
  1. Local only: نرم افزار شما توسط کنسول مدیریت نمی شود و شما صرفا از طریق خود نرم افزار، تنظیمات را مدیریت خواهید کرد. (مناسب کاربران خانگی)
  2. Local + Remote: نرم افزار شما هم توسط کنسول و هم توسط خود نرم افزار بصورت توامان مدیریت می شود و شما از هر دو طریق، تنظیمات را مدیریت خواهید کرد. (مناسب کاربران سازمانی)
  3. Remote only: نرم افزار شما فقط توسط کنسول مدیریت میشود و شما صرفا از طریق کنسول، تنظیمات را مدیریت خواهید کرد. (مناسب کاربران سازمانی)
 • پس از پایان پیکربندی، پنجره “Install Emsisoft protection” برای شما باز میشود، با کلیک بر روی دکمه Download، فایل نصب اختصاصی خود را دریافت و نصب کنید. در صورت باز نشدن این پنجره، یا اضافه کردن دستگاه جدید، میتوانید از دکمه Add device در سمت چپ workspace خود استفاده کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

این مطلب را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.