دسته بندی: دانلود و نصب | راهنمای محصولات و خدمات

دانلود و نصب آنتی ویروس امسی سافت

تاریخ ثبت: 2021/06/08

فعالسازی نسخه آزمایشی 30 روزه آنتی ویروس امسی سافت:

توصیه ما به تمامی کاربرانی که می خواهند برای اولین بار آنتی ویروس و ضدبدافزار امسی سافت را استفاده کنند، فعالسازی نسخه آزمایشی 30 روزه است. تمامی ویژگی ها و قابلیت های آنتی ویروس در این دوره کاملا فعال، در دسترس و قابل ارزیابی است.

برای فعالسازی نسخه آزمایشی 30 روزه کافیست یک حساب کاربری در MyEmsisoft ایجاد کنید و فایل نصب اختصاصی خود را دانلود و نصب نمایید. با نصب فایل اختصاصی خود، دوره 30 روزه بصورت خودکار برای شما فعال خواهد شد.

برای ایجاد حساب کاربری و دریافت فایل نصب اختصاصی نسخه آزمایشی 30 روزه، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا وارد صفحه MyEmsisoft شوید.
  2. در این صفحه، اطلاعات خود (شامل نام، آدرس ایمیل و یک پسورد استاندارد) را وارد کرده و با انتخاب دکمه Sign up ثبت نام نمایید.
  3. در این مرحله، یک ایمیل تاییدیه به ایمیلی که در مرحله قبل با آن ثبت نام کردید ارسال می شود.
  4. وارد حساب ایمیل خود شده، ایمیل تاییدیه امسی سافت را باز کنید و از طریق لینک موجود، ثبت نام خود را تایید کنید. (در صورتی که ایمیل تاییدیه را مشاهده نکردید، حتما بخش spam را نیز در حساب ایمیل خود بررسی نمایید.)
  5. پس از تایید بصورت خودکار وارد حساب کاربری خود می شوید.
  6. در این مرحله با انتخاب دکمه Create Workspace و انتخاب یک نام مناسب برای آن، فضای کاری اختصاصی خود را ایجاد کنید.
  7. پس از ایجاد فضای کاری، می توانید فایل نصب اختصاصی با شناسه منحصر بفرد خود را از طریق دکمه Add device دانلود و نصب نمایید.
  8. پس از نصب، دوره 30 روزه بصورت خودکار فعال خواهد شد و می توانید عملکرد آن را بصورت کامل مورد ارزیابی قرار دهید.

انواع فایل های نصب، برای کاربردهای مختلف:

فایل نصب تحت وب آنتی ویروس امسی‌سافت که بصورت خودکار نسخه‌ی سازگار با معماری سیستم‌عامل شما را دانلود و نصب می‌کند. پس از نصب این فایل، فرآیند ثبت نام و یا فعالسازی لایسنس را باید بصورت دستی انجام دهید. حجم این فایل در حدود 2 مگابایت است.

فایل نصب تحت شبکه‌ی امسی‌سافت (همراه با دیتابیس) که مختص معماری 32-bit است. برای نصب های تحت شبکه از طریق GPO، می توانید از این فایل استفاده کنید. پس از نصب، بایستی دیتابیس بروزرسانی شود. حجم این فایل در حدود 350 مگابایت است.

فایل نصب تحت شبکه‌ی امسی‌سافت (همراه با دیتابیس) که مختص معماری 64-bit است. برای نصب های تحت شبکه از طریق GPO، می توانید از این فایل استفاده کنید. پس از نصب، بایستی دیتابیس بروزرسانی شود. حجم این فایل در حدود 350 مگابایت است.

حذف آنتی ویروس امسی‌سافت:

در صورتی که نیازمند به حذف آنتی ویروس امسی‌سافت هستید، حتما از Uninstaller موجود در کنترل پنل ویندوز استفاده کنید. مراحل حذف را دنبال کرده و در نهایت یک مرتبه سیستم را ریستارت کنید. ریستارت سیستم برای حذف درایورهای آنتی ویروس الزامی است.

لطفا تحت هیچ شرایطی نرم‌افزار و یا فایل‌های مرتبط با آن را بصورت دستی و جداگانه حذف نکنید و برای پاکسازی کامل نرم‌افزار، حتما از Uninstaller آن استفاده نمایید.