حذف ویروس، حذف تروجان، حذف روتکیت

حذف ویروس، تروجان، روتکیت، باج افزار و انواع بدافزار با کیت اضطراری امسی سافت

کیت اضطراری امسی سافت یک اسکنر قدرتمند و کاملا رایگان است برای پاکسازی کامپیوترهایی که به انواع بدافزار مانند انواع ویروس، تروجان، روت کیت و… آلوده شده اند.

پاکسازی کامپیوترهای آلوده، با اسکنر دو موتوره سریع و قدرتمند

حذف آسان ویروس ها و بدافزارها

کیت اضطرای امسی سافت دارای یک محیط گرافیکی جذاب و کاربر پسند است که استفاده از آن را بسیار آسان و لذت بخش می کند. کامپیوترهای آلوده و یا مشکوک خود را با استفاده از این ابزار به راحتی اسکن کنید و آن ها را از انواع بدافزارها شامل ویروس‌ها (ویروس شورتکات، ویروس هیدن)، تروجان‌ها، جاسوس‌افزارها، باج‌افزارها، کرم‌ها، کی لاگرها و غیره پاکسازی کنید.

حذف ویروس هیدن از کامپیوتر با کیت اضطراری امسی سافت

خانه تکانی سیستم عامل، با کیت اضطراری امسی سافت

ویژگی‌های کلیدی کیت اضطراری:

اسکنر دو موتوره بسیار سریع و قدرتمند

یک اسکنر دو موتوره بسیار سریع و قدرتمند. تکنولوژی شرکت Bitdefender با خلاقیت Emsisoft ادغام شده است.

پایگاه داده

یک دیتابیس کامل و جامع شامل میلیون ها امضای جدید از ویروس ها و بدافزار ها، پوشش کامل انواع تهدیدات بدافزاری

مدیریت

مدیریت و ویرایش ویروس ها و بدافزار های قرنطینه شده. بررسی کنید، در صورت صلاحدید برای همیشه حذف کنید یا در صورت تشخیص اشتباه، آنها را بازگردانی کنید.

بروزرسانی

بروزرسانی دیتابیس برای دریافت آخرین امضاهای کشف شده تنها با یک کلیک امکان پذیر است. بدون هیچ حداقلی و بصورت کاملا رایگان

ویژگی

بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر و قابل حمل. براحتی آن را بر روی USB Disk خود کپی کنید و دستگاه های ویندوزی اهالی خانواده و دوستان خود را پاکسازی کنید.

حذف تخصصی ویروس و بدافزار

حذف سفارشی و تخصصی ویروس ها و بدافزار ها. در بعضی از مواقع، برای جلوگیری از آسیب احتمالی به سیستم عامل ویندوزی شما، حذف تخصصی ضرورت دارد.

مشاوره تخصصی برای حذف ویروس کامپیوتری و حذف ویروس شورتکات

در صورت نیاز به مشاوره و خدمات تخصصی برای حذف ویروس و بدافزار لطفا با متخصصان ما در ارتباط باشید.

متخصصان امسی سافت، همیشه و در هر شرایطی به شما کمک خواهند کرد. راهکارهای امسی سافت علاوه بر پیشگیری، درمان هم خواهند کرد. مسئولیت اجتماعی ما پابرجاست. نیازی نیست کاربر امسی سافت باشید! درخواست خود را ثبت کنید، ما با شما در ارتباط خواهیم بود.