دانلود آنتی ویروس، اولین قدم برای امنیت

آنتی ویروس استفاده کنید، ولی نه هر آنتی ویروسی! با دانلود آنتی ویروس امسی سافت، سبک ترین راهکار را برای امنیت کامپیوتر ویندوزی خودتان در برابر انواع ویروس ها، باج افزار ها و بدافزار ها بدست آورید.

دوره آزمایشی رایگانِ 30 روزه، با همه امکانات؛ به همراه پشتیبانی ممتاز

ضد بدافزار، آنتی ویروس مدرن شما

دیگر ویروس ها را فراموش کنید، امروزه تهدیدات آنلاین در قالب های مختلفی تحت سرفصل کلی بدافزار (Malware)، در کمین قربانیان هستند  و فراتر از ویروس های سنتی رفته اند. باج افزار ها، تروجان ها، روتکیت ها، فریب دهنده و… در کمین اطلاعات و حریم خصوصی شما هستند.

دو تکنولوژی برتر صنعت، در یک آنتی ویروس

اسکنر دو موتوره آنتی ویروس امسی سافت، از تمام قدرت دو فناوری اصلی شرکت بیت دیفندر (Bitdefender) و امسی سافت (Emsisoft) استفاده میکند، در نتیجه بالاترین کارآیی را تضمین میکند. آنتی ویروس امسی سافت نه تنها بیشتر تشخیص میدهد، بلکه بدلیل ترکیب خلاقانه و کارآمد این دو تکنولوژی، اسکن سریع تری را به ارمغان می آورد. در این ترکیب خلاقانه، از هرگونه تکرار غیرضروری در تشخیص ویروس ها و بدافزار اجتناب میشود و کمترین تاثیر بر حافظه و منابع سخت افزاری شما وجود دارد.

دانلود آنتی ویروس امسی سافت

امسی سافت از چهار لایه حفاظتی اثبات شده استفاده می کند.

چهار لایه حفاظتی مستحکم که از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برند از کامپیوتر و دستگاه ویندوزی شما به خوبی محافظت خواهند کرد.

حفاظت لحظه ای از فایل ها

این لایه ی حفاظتی با استفاده از یک اسکنر دو موتوره قدرتمند و همچنین استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، از تمامی فایل های شما بصورت لحظه ای، در هنگام دانلود، اجرا و یا ویرایش محافظت می کند.

ضد باج افزار

امسی سافت با نظارت و مانیتورینگ لحظه ای فرآیندها و برنامه های در حال اجرا، از سیستم شما در مقابل انواع حملات باج افزاری محافظت می کند.

چهار لایه حفاظتی آنتی ویروس امسی سافت

حفاظت از وبگردی و مرورگر

این لایه حفاظتی از متصل شدن کاربران به وبسایت های آلوده و یا مشکوک، جلوگیری می کند. همچنین یک افزونه مرورگر کاملا رایگان و هوشمند، تجربه ای امن و لذت بخش را در هنگام وبگردی برای کاربران فراهم می کند.

رفتارشناسی پیشرفته

برای متوقف کردن تهدیدات و بدافزارهای نوظهور، امسی سافت به طور مداوم بر رفتار همه فرآیندهای در حال اجرا در سیستم عامل نظارت می کند و در صورت شناسایی فعالیت مشکوک، بلافاصله هشدار می دهد.

امسی سافت، ادغام امنیت و سادگی

آنتی ویروس امسی سافت تلاش دارد تا نهایت سادگی را به ارمغان آورد و تجربه کاربری شما را در بهترین حالت حفظ کند. کار با آنتی ویروس امسی سافت بسیار ساده است. یک محیط گرافیکی جذاب که منوهای لازم و ضروری را در بهترین نقاط برای شما قرار داده است.

آنتی ویروس امسی سافت
آنتی ویروس امسی سافت، افزونه مروگر

افزونه ی امنیتی مرورگر امسی سافت

این افزونه (Extension) با استفاده از روشی خلاقانه برای حفظ حریم خصوصی کاربران، از آن ها در برابر انواع وبسایت‌ها و دامنه‌های آلوده و مشکوک، محافظت می‌کند. در حال حاضر این افزونه برای مرورگرهای کروم، فایرفاکس و مایکروسافت اج و تمامی مرورگرهای مبتنی بر کرومیم موجود است.

با آنتی ویروس و ضد بدافزار امسی سافت، امنیت کامپیوتر ویندوزی خود را تضمین کنید.

٣٠ روز به صورت رایگان تجربه کنید. بعدا تصمیم بگیرید!

پرسش و پاسخ های احتمالی و مهم

آیا آنتی ویروس امسی سافت برای تامین امنیت اطلاعات من کافی است؟

بله، کاملا. آنتی ویروس امسی سافت همه سطوح امنیتی شما در سیستم عامل مایکروسافت ویندوز پوشش میدهد.

برای استفاده از آنتی ویروس امسی سافت چه حداقل هایی سیستمی لازم است؟

برای استفاده از آنتی ویروس امسی سافت شما باید یک کامپیوتر مجهز به سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 10 با معماری 64 بیتی یا بالاتر داشته باشید

  • Windows 11 (64 bit)
  • Windows 10 (64 bit)

برای استفاده از آنتی ویروس امسی سافت چه حداقل های شخصیتی لازم است؟

ما معتقد هستیم که استفاده از نرم افزارها به جز حداقل های سیستمی و سخت افزاری نیازمند حداقل های شخصیتی هم است. حداقل های شخصیتی نشان میدهد که این نرم افزار و خدمات بیشتر مناسب چه افرادی است.

در نتیجه، آنتی ویروس امسی سافت مناسب کاربرانی است که اهمیت حریم خصوصی را درک کرده اند و به آن اهمیت ویژه میدهند. اطلاعات آنها دارای ارزش مادی و معنایی بالایی است و برای امنیت اطلاعات خود اهل هیچ مماشاتی نیستند. همچنین آنها همواره از بروزرترین سیستم عامل ها و نرم افزار ها استفاده میکنند.

چرا آنتی ویروس امسی سافت از سیستم عامل های قدیمی مایکروسافت ویندوز، مانند ویندوز 7 پشتیبانی نمیکند؟

با توجه به عدم ارائه پشتیبانی از سمت مایکروسافت برای ویندوز های قدیمی، مانند ویندوز 7، آنها دیگر وصله های امنیتی (Security Patches) را دریافت نخواهند کرد. در نتیجه مجرمان سایبری و بدافزار ها به دنبال سو استفاده از آن برای هدف قراردادن اطلاعات شخصی، تجاری و سازمانی شما خواهند بود. حضور یک نرم افزار آنتی ویروس بر روی چنین سیستم عاملی، قادر به حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما نخواهد بود.

برای استفاده از آنتی ویروس امسی سافت ایجاد کنسول مدیریت ابری الزامی است؟

در حال حاضر برای کاربران سازمانی الزامی است و برای کاربران خانگی توصیه میشود. در آینده برای همه کاربران الزامی خواهد بود.