حذف ویروس

حذف ویروس و حذف انواع بدافزار 

با کیت اضطراری امسی سافت، کامپیوتر و شبکه خود را از انواع بدافزارها، مانند ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها و غیره پاکسازی کنید.

حذف آسان ویروس ها و بدافزارها

کیت اضطرای امسی سافت دارای یک محیط گرافیکی جذاب و کاربر پسند است که استفاده از آن را بسیار آسان و لذت بخش کرده است. کامپیوترهای آلوده و یا مشکوک خود را با استفاده از این ابزار به راحتی اسکن کنید و آن ها را از انواع بدافزارها شامل ویروس‌ها (ویروس شورتکات، ویروس هیدن)، تروجان‌ها، جاسوس‌افزارها، باج‌افزارها، کرم‌ها، کی لاگرها و غیره پاکسازی کنید.

هر قهرمانی به یک دستیار نیاز دارد

کیت اضطراری امسی سافت مناسب تکنسین های کامپیوتر، مدیران شبکه و کاربران است که آنها بدور از دردسر نصب نرم افزارهای پیچیده، یک اسکنر دو موتوره قدرتمند را برای حذف ویروس ها در اختیار داشته باشند.

در چند گام ساده، کامپیوتر ویندوزی خود را عاری از ویروس کنید

راهنمای حذف ویروس با استفاده از کیت اضطراری – کلیک کنید

خانه تکانی سیستم عامل، با کیت اضطراری امسی سافت

ویژگی‌های کلیدی کیت اضطراری

اسکنر دو موتوره

کیت اضطراری امسی سافت برای اسکن فایل های شما از یک اسکنر دو موتوره قدرتمند، متشکل از دو تکنولوژی برتر صنعت آنتی ویروس، یعنی Bitdefender و Emsisoft کمک میگیرد.

پایگاه داده

پایگاه داده کیت اضطراری امسی سافت تمامی بدافزار های روز دنیا را شامل میشود و قادر به شناسایی همه ویروس ها، تروجان ها، کرم ها، روتکیت ها و… است.

مدیریت

در هر زمانی میتوانید ویروس ها و بدافزار های قرنطینه شده توسط کیت اضطراری امسی سافت را بررسی کنید. آنها را بازگردانی کنید. یا برای همیشه حذف کنید. همچنین به آزمایشگاه امسی سافت برای بررسی بیشتر ارسال کنید.

بروزرسانی

آخرین بروزرسانی دیتابیس را در هرزمانی به راحتی دریافت کنید. همچنین شما میتوانید فرآیند بروزرسانی را بر روی USB flash drive خود انجام دهید!

قابل حمل

بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر و قابل حمل. براحتی آن را بر روی USB flash drive خود کپی کنید و دستگاه های ویندوزی اهالی خانواده و دوستان خود را پاکسازی کنید.

حذف تخصصی ویروس و بدافزار

برای حذف بدافزار ها و ویروس های خاص، که حذف آنها بصورت ماشینی و توسط کیت اضطراری، باعث آسیب به سیستم عامل شما میشود، تیم پشتیبانی ممتاز امسی سافت با دانش بروز در کنار شما هستند.

حذف ویروس ها، مطلقا رایگان، کاملا تضمین شده

حذف ویروس شورتکات، حذف ویروس نیوفولدر و حذف ویروس فلش مموری، ساده ترین کار برای کیت اضطراری امسی سافت است!

پرسش و پاسخ های احتمالی و مهم

برای استفاده از کیت اضطراری امسی سافت چه حداقل هایی سیستمی نیاز است؟

برای استفاده از کیت اضطراری امسی سافت شما باید مجهز به یکی از سیستم عامل های زیر باشید. همچنین یک اینترنت پهن باندِ با کیفیت ضروری و اجتناب ناپذیر است.

  • Windows 11 (64 bit)
  • Windows 10 (64 bit)
  • Windows Server 2019 (64 bit)
  • Windows Server 2016 (64 bit)

کیت اضطراری نسبت به حذف بدافزار و ویروس اقدام نمیکند و اشاره دارد که حذف این بدافزار باید بصورت دستی انجام شود! چرا؟

در بعضی از مواقع فایل های اصلی و مهم سیستم عامل شما آلوده شده است و حذف ماشینی این فایل ها، باعث میشود سیستم عامل شما دچار آسیب شود و قادر به انجام فرآیند های خود نباشد. در اینگونه مواقع تیم پشتیبانی ممتاز امسی سافت برای ارائه خدمات “حذف دستی بدافزار” در کنار شماست. لطفا به راهنمای زیر مراجعه کند:
راهنمای حذف دستی بدافزار

چگونه میتوانم از آلوده شدن مجدد به بدافزار و ویروس پیشگیری کنم؟

برای پیشگیری از وقوع چنین اتفاقی در آینده لطفا موارد زیر را مد نظر قرار دهید:
  • همواره از سیستم عامل های جدید و بروز استفاده کنید.
  • همواره فایروال نرم افزاری سیستم عامل خود را فعال و بروز نگه دارید.
  • همواره از یک نرم افزار آنتی ویروس با کیفیت مانند Emsisoft (اِمسی سافت) استفاده کنید.
  • از کرک پرهیز کنید.