نمایندگیِ فروش آنتی ویروس امسی سافت

شروع فرآیند همکاری هیچ هزینه ای در بر ندارد. هیج مقدار حداقلی برای سفارش در کار نیست. برای شروع همکاری، کافیست درخواست خود را ثبت کنید. تیم فروش ما با شما در ارتباط خواهند بود.

همکاری در فروش محصولات

امسی‌سافت یک شرکت مبتنی بر شبکه فروش است. رویکرد منحصر به فرد و مطمئن امسی‌سافت، این فرصت را به همکاران تجاری خود می‌دهد تا بدون تحمل هیچ بارِ اضافی، اعم از پشتیبانی و خدمات پس از فروش و راکد نگه داشتن سرمایه، صرفا به فروش محصولات پرداخته و در مدت زمان کوتاهی به سود مناسب برسند.

 

سیستم همکاری در فروش امسی سافت، بیشتر مناسب همکارانی با خواسته های زیر است:

credit-icon

برای اعتبار و سابقه فعالیت خود بسیار ارزش قائلند و تنها تمایل به همکاری با دفتر و توزیع کننده انحصاری هر برند دارند.

satisfied-user-icon

رضایت مشتریانشان از سودجویی‌های کوتاه مدت اهمیت بیشتری دارد، لذا حاضر به فروش لایسنس های تقلبی و اشتراکی به آنها نیستند.

partnership-icon

تمایل به همکاری سالم و رسیدن به منافع مالی خوب و بلند مدت دارند.

online-buy-icon

تمایلی به خرید پک های فیزیکی پردردسر و راکد گذاشتن سرمایه خود ندارند.

network-icon

تمایل به فعالیت و فروش در شبکه های اجتماعی و بستر اینترنت دارند.

support-icon

نیاز به یک تیم پشتیبانی حرفه ای، جهت انجام خدمات پس از فروش برای خود و مشتریانشان دارند.

O

پورسانت های جذاب و دائمی

به ازاء فروش هر یک از محصولات امسی سافت، پورسانتی به شما تعلق می گیرد که طبق شرایط دلخواه شما، به حساب شما واریز می گردد. کاربر شما در سیستم، برای همیشه متعلق به شما باقی خواهد ماند و به ازاء هر تمدید (در هر زمان)، پورسانت شما مطابق قرارداد واریز می گردد.

O

پنل همکار آنلاین

یک پنل همکار با تمامی امکانات مدیریتی در اختیار شما قرار می گیرد. ثبت نام کاربران، مدیریت و ویرایش آن ها، ثبت سفارش، مشاهده و مدیریت پورسانت ها، مشاهده و مدیریت صورت حساب‌ها، ایجاد درخواست پشتیبانی، ایجاد Share link و … از جمله امکاناتی است که پنل همکار برای شما فراهم می کند.

O

لینک های اشتراک گذاری اختصاصی

با استفاده از این قابلیت می توانید لینک های اختصاصی برای خود ایجاد کنید و آن ها را در صفحه های شخصی خود در شبکه های اجتماعی و یا وبسایت، به اشتراک بگذارید. کاربرانی که از طریق این لینک ها در وبسایت ثبت نام کنند، در پنل شما قرار میگیرند و در صورت خرید هر یک از محصولات امسی سافت، پورسانت شما مطابق با قرارداد واریز خواهد شد.

O

قرارداد حقوقی معتبر و فروشنده رسمی Emsisoft

با عقد قرارداد حقوقی فی مابین شما و امن افزار سپاهان، شما فروشنده رسمی و قانونی شرکت Emsisoft در ایران خواهید شد. همچنین منافع این همکاری بصورت مادام العمر برای شما خواهد بود.

O

ارائه API

با استفاده از API ارائه شده، می توانید از امکانات مختلف وبسایت ما بهره مند شوید و ارتباط و تعامل مناسب را در وبسایت خود برقرار کنید.

O

پشتیبانی اختصاصی

امسی‌سافت یک تیم پشتیبانی فنی و فروش اختصاصی دارد. در طول شبانه روز به صورت بی‌وقفه به صورت تلفنی، درخواست پشتیبانی و ایمیل پاسخگوی شما هستیم. تنها بر روی فروش تمرکز کنید، خدمات پس از فروش و حل مشکلات کاربران خود را به تیم ما بسپارید.

آنچه تفاوت اصلی را می سازد، بودن ما در کنار شما است.

شروع فرآیند همکاری هیچ هزینه ای در بر ندارد، پس همین الان اقدام کنید. همکاری با شما و پیوستن به شبکه فروش، باعث خوشحالی و افتخار ماست.