نمایندگیِ فروش آنتی ویروس امسی سافت

شروع فرآیند همکاری هیچ هزینه ای در بر ندارد. هیچ مقدار حداقلی برای سفارش در کار نیست. برای شروع نمایندگی آنتی ویروس، کافیست درخواست خود را ثبت کنید. ما با شما در ارتباط خواهیم بود.

برخلاف سیاق رقبایمان، مثل کسپرسکی، بیت دیفندر و…، ما همکاران خود را فریب نمیدهیم و به منافع آنها خیانت نمیکنیم.

امسی سافت، مبتنی بر شبکه فروش

امسی‌سافت یک شرکت مبتنی بر شبکه فروش است. رویکرد منحصر به فرد و مطمئن امسی‌سافت، این فرصت را به همکاران تجاری خود می‌دهد تا بدون تحمل هیچ بارِ اضافی، اعم از پشتیبانی و خدمات پس از فروش و راکد نگه داشتن سرمایه، صرفا به فروش محصولات پرداخته و در مدت زمان کوتاهی به سود مناسب برسند.

نمایندگی آنتی ویروس

نمایندگی آنتی ویروس امسی سافت، ارزش آفرین

Emsisoft برای شبکه فروش خود ارزش ویژه ای قائل است. ما نه تنها راه حل های با کیفیت ضد بدافزار و آنتی ویروس را برای کاربران سازمانی و خانگی شما ارائه می دهیم، بلکه تمام ابزارهای لازم را نیز در اختیار شما قرار می دهیم تا شما بتوانید براحتی مسائل کاربران خود را مدیریت کنید. ما به نگرانی ها و نظرات شما گوش خواهیم داد و در صورت نیاز در کنار شما خواهیم بود. با کسب نمایندگی آنتی ویروس از Emsisoft بدون شک تجربه متفاوتی از همکاری تجاری را در ایران تجربه خواهید کرد.

نمایندگی آنتی ویروس نیوزیلندی امسی سافت با پنل همکار تمام آنلاین

پنل همکار Emsisoft در ایران با 6 ویژگی برجسته از سایر رقبا متمایز میشود.

پورسانت های جذاب و دائمی

به ازاء فروش هر یک از محصولات امسی سافت، پورسانتی به شما تعلق می گیرد که در کمتر از 72 ساعت، به حساب شما واریز خواهد شد. کاربر شما در سیستم، برای همیشه متعلق به شما باقی خواهد ماند و به ازاء هر خرید جدید یا تمدید (در هر زمان)، پورسانت شما مطابق قرارداد واریز می گردد.

پنل همکار آنلاین

یک پنل همکار با تمامی امکانات مدیریتی در اختیار شما قرار می گیرد. ثبت نام کاربران، مدیریت و ویرایش آن ها، ثبت سفارش، مشاهده و مدیریت پورسانت ها، مشاهده و مدیریت صورت حساب‌ها، ایجاد درخواست پشتیبانی، ایجاد Share link و … از جمله امکاناتی است که پنل همکار برای شما فراهم می کند.

لینک های اشتراک گذاری اختصاصی

هر همکار، یک لینک اختصاصی دارد. شما میتوانید لینک اختصاصی خود را در صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی و یا وبسایت تان، به اشتراک بگذارید. کاربرانی که از طریق این لینک در سایت ثبت نام کنند، در پنل شما قرار میگیرند و در صورت خرید هر یک از محصولات، پورسانت شما مطابق با قرارداد واریز خواهد شد.

قرارداد حقوقی و فروشنده رسمی Emsisoft

با عقد قرارداد حقوقی فی مابین شما و امن افزار سپاهان، شما فروشنده رسمی و قانونی شرکت Emsisoft در ایران خواهید شد. همچنین منافع این همکاری بصورت پایدار و بلند مدت برای شما خواهد بود.

ارائه API

با استفاده از API ارائه شده توسط ما، می توانید همه امکانات پنل همکار خود را بر روی نرم افزار تحت وب تان (وب سایت) داشته باشید. ثبت کاربر، خرید جدید و خرید تمدید در حال حاضر توسط کلید API ما مدیریت میشود.

پشتیبانی اختصاصی

ما با دو تیم “پشتیبانی فنی” و “بازرگانی و فروش” اختصاصی، در طول شبانه روز و به صورت بی‌وقفه از طریق مرکز تماس تلفنی، درخواست پشتیبانی و ایمیل پاسخگوی شما هستیم. تنها بر روی فروش تمرکز کنید، خدمات پس از فروش و حل مشکلات کاربران خود را به تیم ما بسپارید.

اگر ویژگی های زیر برای شما مهم است، نمایندگی آنتی ویروس امسی سافت، فقط مخصوص شماست.

اعتبار

یک تجارت بر پایه اعتبار رشد میکند. شما بدون شک برای اعتبار و سابقه فعالیت خود ارزش بالایی قائل هستید و در نتیجه تنها تمایل به همکاری با “دفتر و توزیع کننده انحصاری” هر برند دارید.

پشتیبانی

شما هم به مانند ما معتقد هستید که یک نرم افزار با کیفیت، بدون پشتیبانی بی وقفه و پاسخگو، بی ارزش است! پس در نتیجه نیازمند همکاری با برندی هستید که پشتیبانی آن تضمین شده باشد.

رضایت مشتریان

حتما رضایت مشتریان شما از سودجویی‌های کوتاه مدت اهمیت بیشتری دارد، لذا حاضر به فروش لایسنس های تقلبی و اشتراکی به آنها نیستید.

منافع بلند مدت

شاید بخاطر شرایط تاریخی و اجتماعی، امروزه منافع کوتاه مدت را به منافع بلند ارجح تر بدانیم ولی شما بدون شک بدنبال منافع با ثبات و بلند مدت هستید.

تجارت مدرن

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم، راکد گذاشتن سرمایه با خرید پک های فیزیکیِ پردردسر، برای شما دیگر مقرون به صرفه نیست و شما بدنبال همکاری با برندی هستید که این نگرانی شما را برطرف کند و منابع مالی (پول) شما را مسدود نکند.

فعالیت آنلاین

هرچند کماکان فروش محلی برای شما اهمیت دارد ولی به جد علاقه مند هستید که ابزارهای کافی برای فروش آنلاین در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی برای شما فراهم باشد و فروش خود را در این بخش ارتقا دهید.

آنچه تفاوت اصلی ما را می سازد، بودن ما در کنار شما است.

شروع فرآیند همکاری بسیار ساده است، پس همین الان اقدام کنید. همکاری با شما و پیوستن به شبکه فروش امسی سافت، باعث خوشحالی و افتخار ماست.

وارد منوی پروفایل خود شوید و اطلاعات خود مانند اطلاعات هویتی، آدرس و… را تکمیل نمایید

در ابتدا، از طریق منوی “ثبت نام و ورود” که در بالای وب سایت قرار دارد، نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اقدام نماید.

تیم بازرگانی و فروش ما خیلی سریع با شما در ارتباط خواهند بود. ما به همه درخواست های شما در روزها و ساعات کاری، کمتر از 2 ساعت پاسخ خواهیم دارد

از طریق منوی پشتیبانی، یک درخواست همکاری ارسال کنید. لطفا کمی از خودتان برای ما بگویید و مدارک مورد نیاز را پیوست درخواست قرار دهید.

پرسش و پاسخ های احتمالی و مهم

چه چارچوب و ضمانتی از همکاری ما با شما حمایت میکند؟

ما با شما هم عقیده هستیم که اعتماد در طول زمان رشد خواهد کرد و ما موظف هستیم با ارائه راه حل های مناسب، نگرانی های شما را در شروع همکاری برطرف کنیم. به همین خاطر، امن افزار سپاهان با همه شرکای تجاری خود نسبت به تفاهم و عقد قرارداد حقوقی اقدام مینماید. همانطور که مطلع هستید، مطابق با ماده 10 قانونی مدنی، قرارداد مذکور نافذ است و برای احقاق حقوق طرفین کفایت خواهد کرد. شما میتوانید از طریق لینک زیر مفاد این قرارداد را به دقت مطالعه کنید. همچنین ما توصیه میکنیم که به صفحه “اطلاعات قانونی” مراجعه کنید و تمامی مدارک و مستندات شرکت Emsisoft و امن افزار سپاهان را بررسی کنید، بررسی این مدارک، به شما کمک میکند که با هویت و ساختار حقوقی و قانونی ما بیشتر آشنا شوید.

قرارداد اعطای نمایندگی مجاز و رسمی فروش محصولات شرکت Emsisoft

آیا من ملزم به ثبت اطلاعات کاربران و مشتریان خود در پنل همکار هستم؟ اگر بلی، چگونه میتوانم به شما اعتماد کنم؟

بله، همه همکاران فروش Emsisoft در ایران ملزم هستند که نسبت به ثبت نام و فعال سازی پنل همکار خود بر روی وب سایت اقدام نمایند و همه فرآیند های مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش کاربران حقیقی و حقوقی خود را از طریق پنل همکار مدیریت نمایند. همچنین بند 6 از ماده 4 قرارداد، حفظ همه کاربران شما تا پایان قرارداد را تضمین میکند.

چه میزان از منافع فروش به عنوان همکار به من تعلق خواهد گرفت؟

سیستم همکاری در فروش Emsisoft در ایران دارای 3 سطح برنزی، نقره ای و طلایی است. با توجه به مدارکی که شما ارائه میکنید، سطح شما تعیین میشود. شما در سطح برنزی، 22.5%، در سطح نقره ای، 27.5% و در سطح طلایی، 30% از منافع فروش را چه در فروش های جدید و چه در فروش های تمدیدِ کاربران خانگی و سازمانی خود بدست خواهید آورد.

اگر زمانی قرارداد شما با شرکت Emsisoft به اتمام برسد، سرنوشت کاربران و مشتریان من چگونه خواهد شد؟

مطابق با تبصره 1 از ماده 6 قرارداد، در صورت فسخ قرارداد، همه لایسنس هایی که متعلق به کاربران شما خواهد بود، از سمت ما در حساب کاربری Partner شما، مستقر در وب سایت رسمی شرکت Emsisoft به نشانی my.emsisoft.com اضافه خواهد شد. در نتیجه شما میتوانید همکاری خود را یا با دفتر و توزیع کننده جدید این شرکت در ایران، یا بصورت مستقیم با خود شرکت Emsisoft ادامه دهید.