انتقال لایسنس آنتی ویروس امسی سافت به یک دستگاه دیگر – اندروید

آنتی ویروس اندروید
شنبه, ۱۲ تير ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: حدود 1 دقیقه

در صورتی که قصد انتقال لایسنس آنتی ویروس اندروید خود را به دستگاه دیگری دارید و یا می خواهید گوشی موبایل خود را به تنظیمات کارخانه (reset factory) بازگردانید، برای انتقال و فعالسازی مجدد لایسنس، بایستی مراحل ذکر شده در این راهنما را انجام دهید.

مراحل انتقال و فعالسازی مجدد لایسنس آنتی ویروس اندروید امسی سافت

  1. از طریق آدرس زیر وارد پورتال آنلاین آنتی ویروس اندروید امسی سافت شوید و با حساب گوگلی (جیمیل) که قبلا در آنتی ویروس وارده کرده بودید، وارد پنل شوید:

https://central.emsisoft.com

  1. از منوی سمت چپ، گزینه “My devices” را انتخاب کرده و در صفحه مورد نظر به دنبال نام دستگاه قدیمی خود باشید. پس از پیدا کردن دستگاه، روی سه نقطه کوچک در گوشه سمت راست بالای آن کلیک کرده و گزینه “Remove” را انتخاب کنید.
  1. پس از انجام مراحل بالا، حال کافیست بر روی دستگاه جدید خود (یا دستگاه بازگشته به تنظیمات کارخانه) آنتی ویروس اندروید امسی سافت را از Google Play Store دانلود و آدرس حساب گوگل (جیمیل) خود را در برنامه وارد کنید. پس از وارد کردن آدرس جیمیل، لایسنس بر روی دستگاه جدید فعال می شود.

 

نکته: لطفا توجه داشته باشید در صورتی که ابتدا مرحله 3 را انجام داده (لایسنس فعال نمی شود.) و سپس مراحل 1 و 2 را انجام دهید، 24 ساعت زمان می برد تا لایسنس بر روی دستگاه جدید به صورت خودکار فعال شود. در صورتی که نمی خواهید این مدت زمان را منتظر بمانید، بایستی آنتی ویروس را از دستگاه جدید حذف کنید، مراحل 1 تا 3 را  از ابتدا انجام دهید تا لایسنس شما فورا فعال گردد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

این مطلب را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.