emsisoft

امسی سافت کیست؟

تولید بهترین و سبکترین آنتی ویروس و ضد بدافزار، همراه با کاربری آسان

برقراری امنیت دیجیتال کاربران با ارائه راهکارهای ساده و خلاقانه انجام شود.

آنتی ویروس ما کارآمد، قدرتمند، محبوب و در نهایت سادگی طراحی شود.

آنتی ویروس ما از کامپیوترهای شما در برابر انواع تهدیدات بدافزاری محافظت کند.

امنیت کامپیوتر های خانگی و سازمانی به حد کمال مهندسی شده باشد.

R

3.خلاقانه

امسی‌سافت از یک رویکرد جامع و خلاقانه به نام رفتارشناسی استفاده می کند. این تکنولوژی از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات نوظهور، که هنوز توسط سیستم سنتیِ مبتنی بر امضا، شناخته نشده است، محافظت می‌کند. نظارت بر سیستم به عنوان یک اصل، در تخصص ما است.

 

R

2.قدرتمند

اسکنر امسی سافت از ترکیب دو موتور قدرتمند، که هرکدام بهترین های موجود در صنعت هستند، استفاده می کند. حاصل این رویکرد، یک اسکنر کارآمد با توان بالاست که عملکردی بسیار سریعتر و سبکتر از اکثر محصولات تک موتوره دارد.

 

R

1.ساده

آنتی ویروس ما به گونه ای طراحی شده است که کامپیوتر شما را در برابر انواع تهدیدات بدافزاری محافظت کند. آنتی ویروس های پیچیده و پُر از ویژگی های بلا استفاده، عملکرد کامپیوتر را تحت تاثیر قرار داده و آن را کُند می کند.

 

R

6.جوایز

امسی سافت بطور پیوسته بالاترین امتیازات را از موسسات معتبری چون AV-Comparatives ،Virus Bulletin ،AVLab بدست آورده است. کسب جوایز متعدد، چرایی کار امسی سافت نیست، اما این موضوع تأیید می کند که آنتی ویروس ما جامع ترین حفاظت ممکن را در کنار سبُکی و کارآمدی ارائه دهد.

 

R

5.حریم خصوصی

ما به مشتریان خود وفادار هستیم. اطلاعات کاربران را ردیابی نمی‌کنیم و داده‌های آن ها را برای اهداف سودجویانه به اشتراک نمی‌گذاریم. وظیفه ی ما، تنها برقراری امنیت دیجیتال کاربران است و نه چیزی بیشتر!

R

4.قابل اعتماد

هر ساله بیش از یک میلیون نفر محصولات ما را دانلود می کنند و هر ساله محصولات ما از بُروز بیش از 20 میلیون آلودگی سیستمی جلوگیری می کنند. میلیون ها نفر در سراسر دنیا به محصولات ما اعتماد دارند. به گفته تحلیلگران، امسی سافت در حال حاضر بیش از 1٪ از بازار جهانی آنتی ویروس را در اختیار دارد.

 

آنتی ویروس خانگی امسی سافت

برخاسته از نیوزلند، مورد اعتماد تمام جهانیان

اگر به دنبال خاستگاه اصلی امسی‌سافت هستید، نخستین جرقه‌های ایجاد آن در سال 1999 شکل گرفت. زمانی که یک تروجان، دربِ CD Drive مدیرعامل شرکت ما، یعنی کریستین میرول را باز و بسته کرد و این اتفاق کنجکاوی وی را برانگیخت. در این هنگام کدهای اولیه امسی‌سافت نوشته شد. در سال 2003 پروژه‌ای که به عنوان سرگرمی آغاز شده بود، به محصول فعلی شرکت ما تبدیل شد. شرکت ما در حال حاضر با بیش از 40 نفر متخصص در حال فعالیت است. افرادی نخبه، که اغلب زمان خود را صرف دفاع از کاربران میلیونی ما می‌کنند. مبارزه‌ای در مقابله با مخرب‌ها که هرگز پایانی ندارد. امروز مقر اصلی امسی‌سافت در نیوزیلند است. اما امسی‌سافت با داشتن کارکنانی که در تمام مناطق زمانی هستند، حضور جهانی دارد. مخرب‌ها نمی‌خوابند ما نیز نخواهیم خوابید.

دیدگاه تجاری امسی سافت

امسی‌سافت بر این اصل است که با مشتریان خود به شیوه‌ای صادقانه و بر اساس احترام رفتار کند که پایه و اساسِ یک کسب و کار پایدار است. امروزه هدف بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری خصوصا شرکت های سیلیکون وَلِی دسترسی سریع به منافع مالی است، حتی اگر این سیاست به بدرفتاری با مشتری منجر شود. امسی‌‌سافت هرگز و هرگز وارد چنین بازی نخواهد شد. محصولات و راهکارهای ارائه شده ما، برای حفظ امنیت کاربران است. اگر شما از محصولات ما استفاده می‌کنید و سوالی ذهنتان را درگیر کرده است، ما اینجا هستیم تا در سریع‌ترین زمان و ساده‌ترین روش ممکن، سوال شما را پاسخ دهیم.

آنتی ویروس خانگی امسی سافت

افتخارات کسب شده

گواهینامه ها

Microsoft Certified Partner, OPSWAT Gold Partner 

جوایز متعدد

AV-Test Certified, AV-Comparatives Top Rated Product of the Year, VirusBulletin VB100, MRG-Effitas #1, COMSS.RU #1, AVLab.PL #1

جوایز انفرادی (مستقل)

Austria’s Leading Companies: First place, PCSL: AV of the year, Cyber Defense Magazine: AV of the year, ProtectStar Award, Constantinus Austria

تیم امسی سافت

شرکت ما در حال حاضر با بیش از 40 نفر متخصص در حال فعالیت است، افرادی نخبه، که اغلب زمان خود را صرف دفاع از کاربران میلیونی ما می‌کنند.

داولات آمینو

مسئول راه اندازی و مدیریت شبکه فروش در سراسر جهان، هدف او داشتن نمایندگان فروش معتبر در همه کشورهاست. این لیست پیوسته در حال رشد است.

کریستین مِیرول

بنیانگذار امسی سافت که نام برند، از حروف اول نام او گرفته شده است.

فابین وُسار

مسئول بروز نگه داشتن تکنولوژی امسی سافت و محافظت از کاربران، او عاشق امنیت و خرس قطبی است.