emsisoft

مسئولیت اجتماعی

امسی سافت و امن افزار سپاهان هر دو خود را متعهد به اجتماعی که در آن زندگی می کنند میدانند و همواره در تلاش هستند تا در حد خود و فراتر از ابعاد تجاری‌شان برای جامعه بهتر، محیط زیست سالم تر و کاربرانی آگاه‌تر تلاش کنند.

آنتی ویروس خانگی امسی سافت

حفاظت از محیط زیست

ما هیچ گاه به سمت تولید پک فیزیکی نمی‌رویم. ما CD یا DVD تولید نمیکنیم. برای بازیافت کامل یک CD یا DVD چیزی بیش از 1 میلیون سال زمان نیاز است و ما چنین ظلم بزرگی به محیط زیست‌مان نخواهیم کرد.
ما همواره تلاش میکنیم استفاده از کاغذ را به حداقل برسانیم، در نتیجه از چاپ و تولید پوستر، بروشور، تراکت، کارت لایسنس و موارد مشابه تا حد امکان خودداری خواهیم کرد. یک پلتفرم تمام آنلاینِ با کیفیت، بهترین حمایت کننده محیط زیست است.

به سوی جامعه ای بهتر

جامعه بهتر، با قانون مداری، شفافیت و رفتار منطبق به اصول اخلاقی مورد توافق همه انسان ها اتفاق خواهد افتاد. برای جامعه بهتر، ما باید از خودمان آغاز کنیم، در نتیجه ما تمام الزامات قانونی در ارتباط با سازمان های مربوطه، نظیر سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و… را دریافت کردیم و خود را موظف به رعایت و پایبندی به آن میدانیم. ما کاربران را فراتر از نرم افزار و خدمات‌مان حمایت میکنیم و در حوزه فناوری اطلاعات تا آنجایی که دانش، علم و آگاهی کافی داریم، از ارائه خدمات به کاربران امتناع نخواهیم کرد.
ارائه خدمات ما به کاربران، فارغ از این است که آیا کاربر امسی سافت هستند یا نه، ما برای پاسخ به سوالات و ارائه راه حل برای مشکلات آنها، مشتاقانه منتظر آنان هستیم. ما حق و حقوق همه کاربران را به صورت شفاف به آن ها از طریق صفحات حریم خصوصی، اطلاعات قانونی و سایر صفحات اطلاع داده‌ایم.

آنتی ویروس خانگی امسی سافت
آنتی ویروس خانگی امسی سافت

کاربرانی آگاه تر

ما یک فروشنده نیستیم که فقط بدنبال فروش و کسب درآمد باشیم، ابتدا ما بدنبال کاربرانی آگاه تر هستیم. ما با ارائه مطالب با ارزش و برگرفته از دانش خالص در وبلاگ‌، همواره در مسیر یادگیری و آموزش هستیم. اینترنت و فضای سایبری کشورمان زمانی امن تر خواهد شد که آگاهی ما از آن بیش از گذشته شود. شبکه های اجتماعی ما در تعامل مستقیم با کاربران، بصورت مرتب برای افزایش دانش آنها تلاش خواهد کرد.