مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

امسی سافت و امن افزار سپاهان هر دو خود را متعهد به اجتماعی که در آن زندگی می کنند میدانند و همواره در تلاش هستند تا در حد خود و فراتر از ابعاد تجاری‌شان برای جامعه بهتر، محیط زیست سالم تر و کاربرانی آگاه‌تر تلاش کنند.

حفاظت از محیط زیست

ما هیچ گاه به سمت تولید پک فیزیکی نمی‌رویم. ما CD یا DVD تولید نمیکنیم. برای بازیافت کامل یک CD یا DVD چیزی بیش از 1 میلیون سال زمان نیاز است و ما چنین ظلم بزرگی به محیط زیست‌مان نخواهیم کرد.
ما همواره تلاش میکنیم استفاده از کاغذ را به حداقل برسانیم، در نتیجه از چاپ و تولید پوستر، بروشور، تراکت، کارت لایسنس و موارد مشابه تا حد امکان خودداری خواهیم کرد. یک پلتفرم تمام آنلاینِ با کیفیت، بهترین حمایت کننده محیط زیست است.

حفاظت از محیط زیست، مسئولیت اجتماعی امسی سافت است

کاربرانی آگاه تر

ما یک فروشنده نیستیم که فقط بدنبال فروش و کسب درآمد باشیم، ابتدا ما بدنبال کاربرانی آگاه تر هستیم. ما با ارائه مطالب با ارزش و برگرفته از دانش خالص در وبلاگ‌، همواره در مسیر یادگیری و آموزش هستیم. اینترنت و فضای سایبری کشورمان زمانی امن تر خواهد شد که آگاهی ما از آن بیش از گذشته شود. شبکه های اجتماعی ما در تعامل مستقیم با کاربران، بصورت مرتب برای افزایش دانش آنها تلاش خواهد کرد.

امسی سافت همواره برای جامعه ای آگاه تر تلاش خواهد کرد.