آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت، یک کلیک فاصله تا آنتی ویروس شبکه

امسی سافت استفاده کنید، مدیریت شده استفاده کنید. برای اولین بار در ایران، آنتی ویروس شبکه خود را بصورت مدیریت شده دریافت کنید.

با ما در ارتباط باشید و در سریع ترین زمان فایل نصب خود را دریافت کنید.

برای اولین بار در ایران، آنتی ویروس مدیریت شده شبکه

آنتی ویروس مدیریت شده یک راه حل کارآمد و مقرون به صرفه ارائه می دهد. با استفاده از این سرویس، شرکت ها و سازمان ها می توانند مدیریت آنتی ویروس خود را به یک تیم تخصصی واگذار کنند. این امر باعث می شود شرکت ها در هر اندازه ای بتوانند سطح استانداردی از امنیت داشته باشند و میزان آسیب پذیری را به حداقل برسانند.

آنتی ویروس مدیریت شده

آنتی ویروس مدیریت شده و تغییر رویکرد سازمان ها نسبت به امنیت سایبری

بسیاری از شرکت ها منابع کافی و یا حتی تمایل برای استخدام یک تیم تخصصی IT را ندارند. در گذشته این مساله به این معنا بود که هر کاربر مسئول حفظ امنیت سیستم خودش است و نرم افزارهای امنیتی مانند آنتی ویروس را بایستی شخصا مدیریت کند. در این شرایط با توجه به فقدان تخصص و دانش کافی در کاربران عادی و عدم پیکربندی صحیح آنتی ویروس، شبکهِ سازمان ها و شرکت ها به شدت در برابر ویروس ها و  بدافزار ها آسیب پذیر میشود.

ویژگی های متمایز آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت

نظارت پیوسته:

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز تمامی کامپیوتر های سازمان شما تحت نظارت تیم پشتیبانی ممتاز ما خواهد بود. ما اطمینان حاصل می کنیم که همواره آنتی ویروس های شبکه، آخرین بروزرسانی های امنیتی را دریافت کرده و بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

صرفه جویی مالی:

هزینه آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت، هیچ است. شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی ندارید. چه لایسنس حفاظت اداری تهیه کنید، چه لایسنس حفاظت سازمانی، میتوانید از ما این سرویس را درخواست کنید.

تضمین رضایت:

در 30 روز، با یک دوره‌ی رایگان به همراه تمامی ویژگی های ذکر شده، کیفیت محصول و خدمات ما را ارزیابی و بررسی کنید. شما میتوانید از ما یک دوره آزمایشی یک ماهه را برای هر تعداد کامپیوتر درخواست کنید. بدون محدودیت در ویژگی و امکانات، ما کیفیت محصول و خدمات را برای شما تعهد و تضمین خواهیم کرد.

پیکربندی ایده آل:

تیم پشتیبانی ممتاز ما یک پیکربندی ایده آل با حداکثر امنیت برای شما پیاده خواهند کرد. برای این پیکربندی اطلاعات جامعی را از شبکه شما دریافت خواهیم کرد. این اطلاعات شامل گروه بندی کارکنان شما، سطوح دسترسی مناسب آنها، نرم افزار های محلی مورد استفاده و هنجارهای سازمانی شما است.

ساده و سریع:

با “پیکربندی ایده آل” ما، شما فقط کافیست فایل نصب اختصاصی خود را از ما دریافت و اجرا کنید و بدون نگرانی بابت امنیت سازمان خود، مابقی کارها را به ما بسپارید. این فرآیند در سریع ترین زمان به ساده ترین شکل انجام خواهد شد.

پشتیبانی نامرئی:

اگر در گذشته تجربه پشتیبانی ناخوشایندی داشته اید، با آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت طعم متفاوت پشتیبانی را خواهید چشید. در برابر مشکلات احتمالی، ما یک قدم از شما جلوتر هستیم. چه مدیران شما و چه کارکنان شما در هر زمانی میتوانند با ما در ارتباط باشند و درخواست های خود را با ما در میان بگذارند.

زمان برون سپاری آنتی ویروس شبکه رسیده است

آنتی ویروس های مدیریت شده در حال تغییر دادن رویکرد سازمان ها نسبت به امنیت سایبری هستند. برون سپاری مدیریت آنتی ویروس، شرکت ها را قادر می سازد تا ضمن داشتن منابع داخلی برای تمرکز بر کارهای مهمتر، از تخصص یک تیم حرفه ای در حوزه امنیت سایبری استفاده کنند.

آنتی ویروس مدیریت شده، برای اولین بار در ایران

آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت، مبتنی بر آنتی ویروس شبکه

سرویس آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت بر روی آنتی ویروس شبکه امسی سافت (حفاظت اداری و حفاظت سازمانی) ارائه میشود. در صورت علاقه به مطالعه و بررسی ویژگی های آنتی ویروس شبکه امسی سافت به صفحه آن مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ های احتمالی و مهم

با توجه به مدیریت و نظارت شما، حریم خصوصی شبکه و سازمان ما به چه صورتی حفظ خواهد شد؟

امسی‌سافت (Emsisoft) یکی از معدود شرکت‌های فعال در صنعت امنیت سایبری است که جایگاه ویژه‌ای برای حریم خصوصیِ کاربران خود قائل است. موسسه مستقل و معتبر AV-Comparatives در سال 2014 در یک ارزیابی مستقل اعلام کرد که برند Emsisoft، در کنار برند AhnLab، تنها شرکت های برجسته در حوزه حریم خصوصی هستند.
همچنین همه کاربران امسی سافت در ایران، با یک قرارداد رسمی و حقوقی معتبر مورد حمایت قرار میگیرند. در نتیجه اطلاعات و حریم خصوصی شبکه شما به جد نزد شرکت Emsisoft Limited و امن افزار سپاهان محفوظ خواهد بود.

AV-Comparatives – Data transmission in Internet security products 2014
قرارداد فروش و خدمات پس از فروش محصولات Emsisoft

برای استفاده از آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت چه حداقل هایی سیستمی لازم است؟

برای استفاده از آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت شما باید مجهز به یکی از سیستم عامل های زیر باشید. همچنین یک اینترنت پهن باندِ با کیفیت ضروری و اجتناب ناپذیر است.

  • Windows 11 (64 bit)
  • Windows 10 (64 bit)
  • Windows Server 2019 (64 bit)
  • Windows Server 2016 (64 bit)

آیا برای استفاده از آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت حداقل های سازمانی و شخصیتی لازم است؟

ما معتقد هستیم که استفاده از نرم افزارها به جز حداقل های سیستمی و سخت افزاری نیازمند حداقل های شخصیتی هم است. حداقل های شخصیتی نشان میدهد که این نرم افزار و خدمات بیشتر مناسب چه افرادی است.

در نتیجه، آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت مناسب سازمان های کوچک و متوسط است که شبکه ای بروز و استاندارد در اختیار دارند. آنها دارای مدیر فناوری اطلاعات (IT) تمام وقت نیستند یا تیم فناوری اطلاعات آنها نیازمند کاهش بارکاری برای رسیدگی به سایر الویت ها هستند.

چرا آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت از سیستم عامل های قدیمیِ مایکروسافت ویندوز، مانند ویندوز سرور 2012 پشتیبانی نمیکند؟

با توجه به عدم ارائه پشتیبانی از سمت مایکروسافت برای ویندوز های قدیمی، مانند ویندوز سرور 2012، آنها دیگر وصله های امنیتی (Security Patches) را دریافت نخواهند کرد. در نتیجه مجرمان سایبری و بدافزار ها به دنبال سو استفاده از آن برای هدف قراردادن اطلاعات شخصی، تجاری و سازمانی شما خواهند بود. حضور یک نرم افزار آنتی ویروس بر روی چنین سیستم عاملی، قادر به حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما نخواهد بود.

برای استفاده از آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت ایجاد کنسول مدیریت ابری ضروری است؟

خیر، ضروری نیست.

چگونه میتوانیم به فعالیت شما نظارت کنیم یا فرآیند های کنسول مدیریتی خود را بررسی و مشاهده کنیم؟

کافیست یک حساب کاربری در کنسول مدیریت ابری امسی سافت ایجاد کنید و آدرس ایمیل خود را برای اضافه کردن به کنسول اختصاصی شما، به تیم پشتیبانی ما ارائه کنید.

کنسول مدیریت ابری: ایجاد حساب، فعال سازی و ورود