آنتی ویروس اندروید امسی سافت

آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت، یک کلیک فاصله تا آنتی ویروس شبکه

امسی سافت استفاده کنید، مدیریت شده استفاده کنید

آنتی ویروس شبکه خود را بصورت مدیریت شده دریافت کنید.

برای اولین بار در ایران، آنتی ویروس مدیریت شده سازمانی

آنتی ویروس مدیریت شده یک راه حل کارآمد و مقرون به صرفه ارائه می دهد. با استفاده از این سرویس، شرکت ها و سازمان ها می توانند مدیریت آنتی ویروس خود را به یک تیم تخصصی واگذار کنند. این امر باعث می شود شرکت ها در هر اندازه ای بتوانند سطح استانداردی از امنیت داشته باشند و میزان آسیب پذیری را به حداقل برسانند.

پشتیبانی باج افزار

آنتی ویروس مدیریت شده و تغییر رویکرد سازمان ها نسبت به امنیت سایبری

بسیاری از شرکت ها منابع کافی و یا حتی تمایل برای استخدام یک تیم تخصصی IT را ندارند. در گذشته این مساله به این معنا بود که هر کاربر مسئول حفظ امنیت سیستم خودش است و نرم افزارهای امنیتی مانند آنتی ویروس را بایستی شخصا مدیریت کند. در این شرایط با توجه به فقدان تخصص و دانش کافی در کاربران عادی و عدم پیکربندی صحیح آنتی ویروس، شبکهِ سازمان ها و شرکت ها به شدت در برابر ویروس ها و  بدافزار ها آسیب پذیر میشود.

ویژگی های متمایز آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت

ساده و سریع:

بدون مراحل پیچیده و زمانبر برای پیکربندی کنسول مدیریتی، شما فقط کافیست فایل نصب اختصاصی خود را از ما دریافت و اجرا کنید و بدون نگرانی بابت امنیت سازمان خود، مابقی کارها را به ما بسپارید.

تضمین رضایت:

30 روز دوره‌ی رایگان با تمامی ویژگی های ذکر شده، کیفیت محصول و خدمات ما را برای شما تضمین و تعهد خواهد کرد.

نظارت پیوسته:

به صورت 24 ساعته تمامی کامپیوتر های سازمان شما تحت نظارت کارشناسان ما است. ما اطمینان حاصل می کنیم که همواره آنتی ویروس های سازمان، آخرین بروزرسانی های امنیتی را دریافت کرده و بهترین عملکرد را داشته باشند.

پشتیبانی نامرئی:

اگر در گذشته تجربه پشتیبانی ناخوشایندی داشته اید، با آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت طعم متفاوت پشتیبانی را خواهید چشید. در برابر مشکلات احتمالی، ما یک قدم از شما جلوتر هستیم.

زمان برون سپاری خدمات آنتی ویروس شبکه رسیده است.

آنتی ویروس های مدیریت شده در حال تغییر دادن رویکرد سازمان ها نسبت به امنیت سایبری هستند. برون سپاری مدیریت آنتی ویروس، شرکت ها را قادر می سازد تا ضمن داشتن منابع داخلی برای تمرکز بر کارهای مهمتر، از تخصص یک تیم حرفه ای در حوزه امنیت سایبری استفاده کنند.

خدمات ما با آنتی ویروس مدیریت شده امسی سافت:

پیکربندی آنتی ویروس

نظارت و مانیتورینگ

مدیریت لایسنس

نصب و استقرار آنتی ویروس

مدیریت بروزرسانی

بررسی و تحلیل لاگ