آنتی ویروس شبکه امسی سافت

آنتی ویروس استفاده کنید، امسی سافت استفاده کنید! آنتی ویروس شبکه امسی سافت به همراه کنسول مدیریت ابری، امنیت سازمان و کسب و کار شما را در بهینه ترین حالت ممکن تامین می کند.

دوره آزمایشی رایگانِ 30 روزه، با همه امکانات؛ برای نامحدود کامپیوتر ویندوزی

هشدار امنیتی

باج افزارها خسارت های میلیاردی برای سازمان ها به همراه دارند! قربانی بعدی نباشید! تهدیدات بدافزاری بالاخص باج افزاری را جدی بگیرید.

آنتی ویروس شبکه

حفاظت اداری و حفاظت سازمانی امسی سافت

از سازمان و شبکه خود دفاع کنید، با حفاظت اداری و سازمانی امسی سافت، انعطاف‌پذیری سایبری ایجاد کنید و پیچیده‌ترین چالش‌های امنیتی خود را با رویکردی مدرن حل کنید. امسی سافت در محصول سازمانی خود، تکنولوژی های حفاظتی مورد اعتماد صنعت را با سیستم EDR قدرتمندش، ادغام کرده است. چهار لایه مستحکم دفاعی با ابزار های شخصی سازی شده برای سازمان ها و شبکه ها، در کنار سیستم بررسی و آنالیز حملات بدافزاری و مشکوک، مینمال ترین راه حل امنیتی را برای شما به ارمغان آروده است.

امسی سافت از چهار لایه حفاظتی اثبات شده برای امنیت شبکه شما استفاده می کند.

چهار لایه حفاظتی مستحکم که از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برند از کامپیوتر و دستگاه های ویندوزی شبکه شما به خوبی محافظت خواهند کرد.

حفاظت لحظه ای از فایل ها

این لایه ی حفاظتی با استفاده از یک اسکنر دو موتوره قدرتمند و همچنین استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، از تمامی فایل های شما بصورت لحظه ای، در هنگام دانلود، اجرا و یا ویرایش محافظت می کند.

ضد باج افزار

امسی سافت با نظارت و مانیتورینگ لحظه ای فرآیندها و برنامه های در حال اجرا، از سیستم شما در مقابل انواع حملات باج افزاری محافظت می کند.

تکنولوژی های حفاظتی آنتی ویروس شبکه

حفاظت از وبگردی و مرورگر

این لایه حفاظتی از متصل شدن کاربران به وبسایت های آلوده و یا مشکوک، جلوگیری می کند. همچنین یک افزونه مرورگر کاملا رایگان و هوشمند، تجربه ای امن و لذت بخش را در هنگام وبگردی برای کاربران فراهم می کند.

رفتارشناسی پیشرفته

برای متوقف کردن تهدیدات و بدافزارهای نوظهور، امسی سافت به طور مداوم بر رفتار همه فرآیندهای در حال اجرا در سیستم عامل نظارت می کند و در صورت شناسایی فعالیت مشکوک، بلافاصله هشدار می دهد.

آنتی ویروس شبکه با کنسول ابری مدرن

آنتی ویروس شبکه با کنسول محلیِ سنتی، آزاردهنده است. آنها را فراموش کنید. کنسول ابری امسی سافت، بدون شک، تجربه ای مدرن و لذت بخش برای شما خواهد داشت.کنسول ابری امسی سافت یک سیستم مرکزی و مدیریت از راه دور، به همراه مانیتورینگ لحظه ای سیستم ها را به کاربران خود ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه اختصاصی آن مراجعه کنید.

کنسول آنتی ویروس شبکه

امسی سافت با به کارگیری بروزترین راهکارهای امنیتی موجود از سازمان شما محافظت می کند.

رویکردهای هوشمندانه امسی سافت در مواجهه با تهدیدات نوظهور سایبری، بهره گیری از مجرب ترین متخصصان حوزه امنیت و همکاری نزدیک با سرویس های معتبر فعال در این حوزه، خیالی آسوده برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

شناسایی خاص رفتار باج افزارها

امسی سافت با آنالیز رفتارهای مشابه به باج افزارهای شناخته شده، مانند رمزگذاری فایل ها، ایجاد یک فایل متنی جهت پرداخت باج و یا تلاش برای رمزگذاری یا حذف نسخه های پشتیبان، آن ها را به طور خودکار شناسایی و مسدود می کند.

شناسایی اکسپلویت ها

امسی سافت با تشخیص انواع Exploit ها، آسیب پذیری های امنیتی موجود در شبکه را شناسایی خواهد کرد و در نتیجه باعث کاهش سطح حملات بدافزاری، به خصوص حملات باج افزاری خواهد شد.

شناسایی مبتنی بر امضاء

ما با استفاده از شبکه جمع آوری اطلاعات و امضاهای خود و همچنین به واسطه ی همکاری اختصاصی با سرویس های معتبری مانند ID Ransomware، تهدیدات جدید و نوظهور را به سرعت کشف و به دیتابیس خود اضافه می کنیم. به همین دلیل، در کمترین زمان ممکن از وجود تهدیدات جدید (Zero-Day) مطلع خواهیم شد و از شبکه شما در برابر آنها محافظت خواهیم کرد.

شناسایی مبتنی بر رفتار

امسی سافت با استفاده از ماژول رفتارشناسی، به طور مداوم بر روی فعالیت ها و فرآیندهای مهم در حال اجرا نظارت می کند و در صورت شناسایی هرگونه رفتار مشکوک، سریعا به کاربر هشدار می دهد.

ویژگی های مهم آنتی ویروس شبکه امسی سافت:

محافظت خودکار بر تمامی حافظه ها و دستگاه های جانبی

هرگونه حافظه جانبی و یا دستگاه جدیدی که به شبکه شما متصل شود، بطور خودکار و بلافاصله تحت حفاظت قرار می گیرد. هیچ اقدامی از سمت شما لازم نیست.

سطح دسترسی کاربران شبکه

مدیران به راحتی می توانند گروه های کاربری مختلف ایجاد کرده و برای آن ها خط مشی ها و سطح دسترسی های سفارشی شده تعیین کنند، همچنین در صورت نیاز دسترسی آنها را به تنظیمات مختلف آنتی ویروس و ضدبدافزار، محدود نمایند.

سطح دسترسی مدیران شبکه

تمامی مدیران شبکه می توانند بدون هیچ محدودیتی و با سطح دسترسی تعیین شده، به فضای کاری سازمان متصل شده و شروع به فعالیت کنند.

نظارت مداوم بر فایل های به اشتراک گذاشته شده در شبکه

فایل های به اشتراک گذاشته شده و با اهمیت شما بصورت مداوم تحت محافظت لحظه ای است.

ادغام با سرویس اکتیو دایرکتوری سازمان شما

آنتی ویروس تحت شبکه امسی سافت به همراه کنسول مدیریتی آن، به راحتی با سرویس اکتیو دایرکتوری سازمان ادغام شده و دستگاه های جدید از طریق قابلیت GPO، تنها با چند کلیک ساده، نصب، راه اندازی و deploy (دیپلوی) خواهند شد.

گزارش های ایمیلی

هر زمان که فایل آلوده و یا تهدید خاصی شناسایی شود، گزارش فوری آن از طریق ایمیل برای مدیران شبکه ارسال خواهد شد تا امکان پاسخ سریع و بررسی بیشتر فراهم شود.

آنتی ویروس شبکه، مدیریت شده

برای اولین بار در ایران، آنتی ویروس شبکه خود را فقط با یک کلیک تحویل بگیرید. با آنتی ویروس تحت شبکهِ مدیریت شده امسی سافت، امنیت کسب و کار و سازمان خود را در ایده آل ترین حالت تامین کنید.

پرسش و پاسخ های احتمالی و مهم

برای استفاده از آنتی ویروس شبکه امسی سافت چه حداقل هایی سیستمی لازم است؟

آنتی ویروس شبکه امسی سافت از سیستم عامل های زیر پشتیبانی میکند.

  • Windows 11 (64 bit)
  • Windows 10 (64 bit)
  • Windows Server 2019 (64 bit)
  • Windows Server 2016 (64 bit)

آیا برای استفاده از آنتی ویروس شبکه امسی سافت حداقل های سازمانی و شخصیتی لازم است؟

ما معتقد هستیم که استفاده از نرم افزارها به جز حداقل های سیستمی و سخت افزاری نیازمند حداقل های شخصیتی هم است. حداقل های شخصیتی نشان میدهد که این نرم افزار و خدمات بیشتر مناسب چه افرادی است. در نتیجه، آنتی ویروس شبکه امسی سافت مناسب سازمان های کوچک و متوسط است که شبکه ای بروز و استاندارد در اختیار دارند. همچنین حریم خصوصی برای آنها دارای اهمیت ویژه است و در آخر، خرید لایسنس معتبر، بدون واسطه و به همراه پشتیبانی با کیفیت یکی از نیاز های جدی آنهاست.

چرا آنتی ویروس شبکه امسی سافت از سیستم عامل های قدیمیِ مایکروسافت ویندوز، مانند ویندوز سرور 2012 پشتیبانی نمیکند؟

با توجه به عدم ارائه پشتیبانی از سمت مایکروسافت برای ویندوز های قدیمی، مانند ویندوز سرور 2012، آنها دیگر وصله های امنیتی (Security Patches) را دریافت نخواهند کرد. در نتیجه مجرمان سایبری و بدافزار ها به دنبال سو استفاده از آن برای هدف قراردادن اطلاعات شخصی، تجاری و سازمانی شما خواهند بود. حضور یک نرم افزار آنتی ویروس بر روی چنین سیستم عاملی، قادر به حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما نخواهد بود.

برای استفاده از آنتی ویروس شبکه امسی سافت ایجاد کنسول مدیریت ابری الزامی است؟

بله، کاملا الزامی و ضروری است. بدون کنسول مدیریت ابری، شما قادر به مدیریت کامپیوتر ها در بستر شبکه نخواهید بود.

آیا امکان دارد که ما لیستی از کاربران و مشتریان سازمانی شما در اختیار داشته باشیم؟

متاسفانه، خیر. نوع و برند آنتی ویروس هر سازمانی باید محرمانه بماند. بدون شک حمله و هک شبکه بسیار راحت تر خواهد بود اگر هکر و مهاجمین اطلاعات کافی در ارتباط با نوع سخت افزار و نرم افزار استفاده شده، داشته باشند. ما موظف به حفظ محرمانگی اطلاعات همه کاربران خود هستیم و در جهت عکس رقبای خود، نسبت به انتشار آنها اقدام نخواهیم کرد.

چگونه کیفیت و تداوم پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش شما در ایران تضمین میشود؟

همه کاربرانی سازمانی ما در ایران توسط یک قرارداد رسمی و حقوقی مورد حمایت قرار میگیرند. در این قرارداد، خدمات دفتر و توزیع کننده انحصاری برند Emsisoft در ایران، یعنی امن افزار سپاهان، شرح، تفصیل و تعهد داده شده است.

قرارداد فروش و خدمات پس از فروش محصولات Emsisoft