آنتی ویروس و ضد بدافزار مدیریت شده سازمانی

آنتی ویروس و ضد بدافزار (مدیریت شده) سازمانی امسی سافت

آنتی ویروس استفاده کنید، امسی سافت استفاده کنید:)

for Windows 7 / 8.1 / 10 ,32 & 64 bit - version 2020.7.2.10280

نیازمندی های شخصیتی!

امسی سافت مناسب سازمان ها و شرکت هایی با ویژگی های زیر است:

سازمان هایی کوچک و متوسط که دارای شبکه ویندوزی استاندارد و بروز هستند.

سازمان هایی که نیرو و زمان کافی برای مدیریت و پیکربندی آنتی ویروس خود ندارند و علاقه دارند مدیریت موارد امنیتی خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارند.

سازمان هایی که نیاز دارند عملیات نصب و راه اندازی آنتی ویروس تحت شبکه، به سرعت و بدون دردسر و پیچیدگی انجام شود.

سازمان هایی که تمایل دارند وضعیت امنیت شبکه‌ی سازمان، بصورت 24 ساعته و بی‌وقفه نظارت و مانیتور شود.

تکنولوژی های حفاظتی آنتی ویروس سازمانی امسی سافت

امسی سافت با به کارگیری بروزترین راهکارهای امنیتی موجود از سازمان شما محافظت می کند.

رویکردهای هوشمندانه امسی سافت در مواجهه با تهدیدات نوظهور سایبری، بهره گیری از مجرب ترین متخصصان حوزه امنیت و همکاری نزدیک با سرویس های معتبر فعال در این حوزه، خیالی آسوده برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

 • شناسایی مبتنی بر رفتار

  Behavior-based detection

  امسی سافت با استفاده از ماژول رفتارشناسی، به طور مداوم بر روی فعالیت ها و فرآیندهای مهم در حال اجرا نظارت می کند و در صورت شناسایی هرگونه رفتار مشکوک، سریعا به کاربر هشدار می دهد.

 • شناسایی اکسپلویت ها

  Exploit detection

  امسی سافت با تشخیص انواع Exploit ها، آسیب پذیری های امنیتی موجود در شبکه را شناسایی خواهد کرد و در نتیجه باعث کاهش سطح حملات بدافزاری، به خصوص حملات باج افزاری خواهد شد.

 • شناسایی خاص رفتار باج افزارها

  Ransomware-specific behavior

  امسی سافت با آنالیز رفتارهای مشابه به باج افزارهای شناخته شده، مانند رمزگذاری فایل ها، ایجاد یک فایل متنی جهت پرداخت باج و یا تلاش برای رمزگذاری یا حذف نسخه های پشتیبان، آن ها را به طور خودکار شناسایی و مسدود می کند.

 • شناسایی مبتنی بر امضاء

  Signature-based detection

  ما با استفاده از شبکه جمع آوری اطلاعات و امضاهای خود و همچنین به واسطه ی همکاری اختصاصی با سرویس های معتبری مانند ID Ransomware، تهدیدات جدید و نوظهور را به سرعت کشف و به دیتابیس خود اضافه می کنیم. به همین دلیل، در کمترین زمان ممکن از وجود تهدیدات جدید (Zero-Day) مطلع خواهیم شد و از شبکه شما در برابر آنها محافظت خواهیم کرد.

ویژگی های مهم آنتی ویروس تحت شبکه امسی سافت:

محافظت و نظارت خودکار بر تمامی حافظه ها و دستگاه های جانبی موجود در شبکه به محض اتصال

هرگونه حافظه جانبی و یا دستگاه جدیدی که به شبکه شما متصل شود، بطور خودکار و بلافاصله تحت حفاظت قرار می گیرد. هیچ اقدامی از سمت شما لازم نیست.

نظارت مداوم بر فایل های به اشتراک گذاشته شده در شبکه

فایل های به اشتراک گذاشته شده و با اهمیت شما بصورت مداوم تحت محافظت لحظه ای است.

سطح دسترسی مدیران شبکه

تمامی مدیران شبکه می توانند بدون هیچ محدودیتی و با سطح دسترسی تعیین شده، به فضای کاری سازمان متصل شده و شروع به فعالیت کنند.

ادغام با سرویس اکتیو دایرکتوری سازمان شما

آنتی ویروس تحت شبکه امسی سافت به همراه کنسول مدیریتی آن، به راحتی با سرویس اکتیو دایرکتوری سازمان ادغام شده و دستگاه های جدید از طریق قابلیت GPO، تنها با چند کلیک ساده، نصب، راه اندازی و deploy (دیپلوی) خواهند شد.

سطح دسترسی کاربران شبکه

مدیران به راحتی می توانند گروه های کاربری مختلف ایجاد کرده و برای آن ها خط مشی ها و سطح دسترسی های سفارشی شده تعیین کنند، همچنین در صورت نیاز دسترسی آنها را به تنظیمات مختلف آنتی ویروس و ضدبدافزار، محدود نمایند.

گزارش های ایمیلی

هر زمان که فایل آلوده و یا تهدید خاصی شناسایی شود، گزارش فوری آن از طریق ایمیل برای مدیران شبکه ارسال خواهد شد تا امکان پاسخ سریع و بررسی بیشتر فراهم شود.

کنسول ابری امسی سافت

کنسول ابری امسی سافت یک سیستم مرکزی و مدیریت از راه دور، به همراه مانیتورینگ لحظه ای سیستم ها را به کاربران خود ارائه می کند.

کنسول ابری امسی سافت

آنتی ویروس و ضد بدافزار مدیریت شده امسی سافت

نظارت پیوسته

به صورت 24 ساعته تمامی کامپیوتر های سازمان شما تحت نظارت کارشناسان ما است. ما اطمینان حاصل می کنیم که همواره آنتی ویروس های سازمان آخرین بروزرسانی های امنیتی را دریافت کرده باشند و بهترین عملکرد را داشته باشند.

ساده و سریع

بدون مراحل پیچیده و زمانبر برای پیکربندی کنسول مدیریتی، شما فقط کافیست فایل نصب اختصاصی خود را از ما دریافت و اجرا کنید و بدون نگرانی از امنیت سازمان خود، مابقی کارها را به ما بسپارید.

پشتیبانی نامرئی

اگر در گذشته تجربه های پشتیبانی ناخوشایندی داشته اید، با سرویس مدیریت شده امسی سافت طعم متفاوت پشتیبانی را خواهید چشید. در برابر مشکلات احتمالی، ما یک قدم از شما جلوتر هستیم.

تضمین رضایت

30 روز دوره‌ی رایگان با تمامی ویژگی های ذکر شده، کیفیت محصول و خدمات ما را برای شما تضمین و تعهد خواهد کرد.